Apie Gymglamour sportinę aprangą 

Sveiki atvykę į „Gymglamour“ – namus, kur moterų sportinė apranga pasiekia naujas aukštumas. Čia kiekviena detalė yra suprojektuota su meile ir dėmesiu, kad atitiktų ne tik jūsų fizinio aktyvumo, bet ir stiliaus lūkesčius.

Mūsų Pasiūlymas

„Gymglamour“ stebina moteris visoje Lietuvoje ir už jos ribų, siūlydama aprangą, kuri derina inovatyvų dizainą ir funkcionalumą. Mūsų tamprės, pagamintos Lenkijoje, išsiskiria išskirtinėmis savybėmis: atsparumu trinčiai, elastingumu ir komfortu, garantuojančiu puikų prigludimą.

gymglamour tampres lavender push up
gymglamour push up 2 sportine liemenele merry berry

Kodėl „Gymglamour“?

Pasirinkimas „Gymglamour“ reiškia kokybę, kurią galite jausti ir matyti. Mūsų produktai, turintys push-up efektą ir stiprią gumytę, užtikrina, kad apranga liks vietoje bet kokios treniruotės metu, o nepersišviečiančios medžiagos išlaikys jūsų pasitikėjimą savimi. Mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti aprangą, kuri yra patvari, bet kartu ir išlieka madinga.

Tvarumas

Tvarumas yra mūsų veiklos širdis. „Gymglamour“ įsipareigoja mažinti ekologinį pėdsaką, pradedant perdirbamomis pakuotėmis ir baigiant atsakingais gamybos procesais.

gymglamour bendruomene

Bendruomenė

Mūsų klientai yra mūsų įkvėpimas. „Gymglamour“ bendruomenė yra vieta, kur galima dalintis savo sporto aistra ir įkvėpimu. Kiekvienas pasidalintas nuotraukų ir istorijų momentas yra įvertinamas ir švenčiamas, kaip mūsų bendras laimėjimas.

Visus mūsų produktus galite rasti čia: 

Apranga