APIE ĮMONĘ

tampres moterims internetu kaina
Mūsų Istorija

Pradėję nuo drąsios vizijos 2019 m. gruodį kaip FSHN.lt, „Gymglamour“ išaugo iki prekės ženklo, kuris šiandien yra sinonimas kokybei ir stiliui. Mūsų kelionė prasidėjo noru pateikti alternatyvą rinkoje dominuojančioms brangesnėms ir dažnai nekokybiškoms prekėms, teikiant moterims Lietuvoje prieinamus, bet neprilygstamos kokybės sporto drabužius.

MISIJA

Mūsų misija yra paprasta – suteikti kiekvienai moteriai galimybę jaustis gražiai ir patogiai, neatsižvelgiant į veiklos intensyvumą. „Gymglamour“ siekia pakeisti požiūrį į sportinę aprangą, pristatant drabužius, kurie derina funkcionalumą su elegancija.

VIZIJA

Mes įsivaizduojame pasaulį, kuriame kiekviena moteris gali jausti pasitikėjimą ir komfortą bet kuriuo metu. „Gymglamour“ vizija – tapti lyderiu sportinės mados srityje, nuolat stebint klientes inovatyviais ir stilingais sprendimais.

Naujas Pavadinimas, Tas Pats Kokybės Įsipareigojimas

2022 m. gruodį, mes įžengėme į naują etapą – FSHN.lt virto „Gymglamour.lt“, oficialiai atstovaudami prekės ženklą Lietuvoje. Su nauju vardu ateina ir didesnis įsipareigojimas mūsų klientėms – garantuoti išskirtinę kokybę, kurią galite pamatyti ir pajusti.

Mes didžiuojamės galėdami būti jūsų pasirinkimu ir dėkojame, kad leidžiate mums dalintis šia kelione su jumis.