Rodoma 1–10 iš 56

Esate aktyvi moteris? Tuomet Gymglamour sportinės tamprės – tai, ko Jums reikia. Ne tik aktyviam sportui, tačiau ir laisvalaikiui gamtoje, intensyviems pasivaikščiojimams, kurie ne ką mažiau svarbūs Jūsų fizinei ir psichinei sveikatai.


Kokybė, kuri tarnaus Jums ilgai

Tamprės sporto metu yra būtinos. Jos maloniai apglunda kojas, užpakaliuką, ne tik gražiai atrodo, tačiau ir padeda įvairius pratimus atlikti kokybiškai, lanksčiai. Gymglamour.lt siūlo labai platų tamprių pasirinkimą kiekvienai, kuri supranta, jog tinkamas drabužis – pagerins judėjimo kokybę. Esame visame pasaulyje žinomo Gymglamour sportinės aprangos gamintojų atstovai Lietuvoje. Nes mums svarbu, kad galėtume Jums pasiūlyti aukštos kokybės bei stiliaus derinį, kuris suteiks daugiau pasitikėjimo savimi ir paskatins siekti didesnių tikslų.

Mūsų siūlomos tamprės, žinoma, pirmiausia akis traukia savo patrauklumu, stiliumi bei spalvine gama, tad kiekviena ras tokį modelį, kuris jai estetiškai patraukliausias. Visgi, svarbiausia yra patvarumas. Gymglamour sportinių tamprių audinys ne tik maloniai priglunda, tarsi antra oda, tačiau ir suteikia galimybę odai kvėpuoti, išvengti prakaitavimo, judėsite maloniai, kadangi nepajusite, kad vilkite drabužį. Tamprių liemuo yra aukštas, tad net ir aktyvaus sporto metu – jos nenusmuks, prispaus pilvuką ir taip pabrėš kūno linijas.

 

Skaityti daugiau