Laisvalaikio ar sporto apranga kiekvienam ir kiekvienai iš mūsų yra svarbus pasirinkimas ir retas paneigtų, jog šių drabužių prioritetas yra komfortas. Nesvarbu, ar fizinei veiklai skyriame porą ar daugiau kartų per savaitę, tačiau patogumas daro didžiulę įtaką ir vertėtų jo niekad nepamiršti norint dar geresnių sporto rezultatų.

Kai kalbame apie sportinę aprangą, viena iš dažniausiai iškylančių minčių yra fitneso tamprės. Kai jos tinkamai priglunda prie kūno linijų, mums treniruotės tampa lyg švelnus prisilietimas. Kadangi sportinių tamprių asortimentas pasižymi gausybe, o tas gali sukelti mums visokių dvejonių. FSHN Boutique yra pasiruošęs Jums padėt išsirinkti geros kokybės tampres sportui, todėl visada galite konsultuotis su mumis ir štai mes pateikiame patarimus į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį įsigyjant sportines timpas.

Sportinės tamprės – kaip antros odos prisilietimas

Nepriklausomai nuo to, kokią fizinę veiklą mes vykdome, prioritetas renkantis sportinę aprangą visada bus patogumas ir judėjimo laisvė. Nesvarbu, ar mes ketiname įsigyti tampres bėgimui, treniruoklių salei ar kasdieniam laisvalaikio nešiojimui –  turėtume vadovautis savo komforto dėsniu. Gerai vertinami sportinių drabužių kūrėjai atkreipia dėmesį į merginų poreikius, todėl tamprės sportui yra gaminamos iš plonų ir elastingų medžiagų, kurios paskatina mus jaustis lyg turėtumėm antrą odą! 

Fitneso tamprės – kokia medžiaga?

Kadangi medžiaga iš dalies ir yra dalis sportinių tamprių, vertėtų prieš įsigyjant pirkinį apsvarstyti audinio kokybę. Timpos turėtų būti pagamintas iš laisvai leidžiančios judėti ir odai kvėpuoti medžiagos. Žvelgiant iš mokslininkų perspektyvų, naujųjų technologijų dėka aukštos kokybės audiniai pasižymi anti – bakterinėmis savybėmis. Juk intensyviai sportuojant tenka matyti ir prakaito dėmių.

Mūsų siūlomos fitneso tamprės padės užkirst tam kelią, kadangi audinys turi sudėtyje sidabro dalelių, kurios neutralizuoja mikroorganizmus sumažindamos riziką odos dirginimui. 

Tamprių siuvimo technika – kartais pamirštame

Nepamirškime, fitneso tamprės turi turėt ir originalią siuvimo techniką taip pat. Kadangi naujausios technologijos leidžia naudoti plokščias siūles, jos sukuria specialių siūlų pynimą. Todėl Jus devėdamos tokias timpas sportuosite praktiškai nejaučiant susiuvimo žymių. Tai dar vienas pliusas jūsų treniruotėms!

Sportinių tamprių ilgis – ar tai tikrai svarbu?

Sportinių tamprių ilgis yra sprendimas daugiau pabrėžiantis jūsų estetines savybes. Pavyzdžiui, jeigu jus nemėgstate demonstruoti kojų, tikrai lažinamės, kad ilgesnės timpos jums bus patrauklesnės. Timpų ilgis tai tiesiog individualus sprendimas, kokią kūno formą norime pabrėžti ar paslėpti. Mes todėl ir džiaugėmės turėdami nemažą sportinių drabužių asortimentą su tikslu atrasti kiekvienai iš jūsų sprendimą.

Faktų atmintinė Jums prieš įsigyjant sportines tampres

☑️ Pasitikrink, ar tamprės sportui yra pagamintos iš termoaktyvios, elastingos medžiagos, kuri gerai prisitaiko prie kūno.

☑️ Tavo naujosios fitneso tamprės turėtų būt pasiūtos su plokščiomis siūlėmis.

☑️ Nepamiršk ir drėgmę sulaikančios funkcijos.

☑️ Pasidomėk, ar sportinės timpos turi antibakterines funkcijas.

☑️ Pasvarstyk, ar tamprės sportui suteikia ir galimybę pagerinti geriausias kūno linijas.

☑️ Rinkis iš plataus modelių asortimento, turinčių unikalius dizainus kaip Gymglamour.

Paskubėk išsirinkt savąsias sportines tampres: