Gymglamour.lt

Partnerystės Programa Sporto Trenerėms nuo „Gymglamour“

Dirbate sporto trenerė?

Mes, „Gymglamour.lt“, ieškome įkvėptų ir įkvepiančių asmenybių, kurios norėtų jungtis prie mūsų ambasadorių komandos. Siūlome jums išskirtinį bendradarbiavimo pasiūlymą, kuris suteiks jums puikią galimybę ne tik įkvėpti kitus, bet ir patiems pasinaudoti išskirtiniais privalumais.

Jums Siūlome

Privilegijuota 40% nuolaida

Visai mūsų aukštos kokybės sportinei aprangai.

Bendradarbiavimo sutartIS

6 mėnesiai su galimybe tęsti.

Ambasadoriaus vardAS

Kursime stipresnį jūsų ir mūsų prekės ryšį.

AsmeninIS nuolaidos kodAS

Savo sekėjams ir klientams.

Mūsų Lūkesčiai

Reguliarus turinio kėlimas

Aktyvus dalyvavimas socialiniuose tinkluose

Mes tikimės, kad mūsų partneriai reguliariai dalinsis įtraukiančiu turiniu socialiniuose tinkluose, įskaitant istorijas, vaizdo įrašus ir įrašus. Tai padeda kurti gyvą ir aktyvią bendruomenę aplink mūsų prekės ženklą.

Instagram Profilio Valdymas

Kūrybingas Instagram valdymas

Ieškome asmenų, kurie yra ne tik aktyvūs, bet ir kūrybingai valdo savo Instagram profilį, skatindami įtraukimą ir sąveiką su auditorija, taip plėsdami „Gymglamour“ matomumą.

Prekės Ženklo Atstovavimas

„Gymglamour“ Ambasadoriai

Būdami mūsų ambasadoriais, tikimės, kad nešiosite ir rodysite mūsų aprangą, tiek sportuodami, tiek dirbdami su klientais. Jūsų asmeninis pavyzdys ir entuziazmas gali įkvėpti kitus pasirinkti mūsų prekės ženklą.

Tapkite „Gymglamour“ Šeimos Dalimi

Jei Jūsų aistra sportui ir noras įkvėpti sutampa su mūsų vertybėmis, mes norėtume su jumis bendradarbiauti! Susisiekite su mumis, kad sužinotumėte daugiau apie partnerystės galimybes ir pradėkite savo kelionę kaip „Gymglamour“ ambasadorė.

Nedelskite